İstek Hattı >

Anasayfa»Haberler»Emel Sayın ve Anadolu Ateşi aynı sahnede!
Emel Sayın ve Anadolu Ateşi aynı sahnede!

Emel Sayın ve Anadolu Ateşi aynı sahnede!

Emel Sayın’dan ”Aşkın Sihirli Şarkıları”…

Emel Sayın ”Aşkın Sihirli Şarkıları” isimli konser turnesine çıkmaya hazırlanıyor.Konser serisinin ilk’i 6 Aralık da İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek..

Büyük bir titizlik ve heyecanla konsere hazırlanan Sayın;”Bugüne kadar yapmış olduğum tüm konserlerimin benim için ayrı bir yeri ve değeri var.Dinleyicilerimin karşısına her çıktığımda kendimi yeniden doğuyormuşum gibi hissediyorum.Benim dinleyici kitlem ile aramızda müthiş bir bağ ve tarifi mümkün olmayan bir enerji var.Hep birlikte şarkı söylemenin hazzını anlatmam çok zor,benim en mutlu olduğum yerim sahnemdir.”dedi.

Emel Sayın,Bostancı Kültür Merkezi’nde yapacağı konserde, Şehriban İpek imzalı iki kostüm giyinecek..Bu konser için,Türk sanat müziği dışında,popüler müzik, karadeniz türküleri ve film şarkıları gibi renkli bir repertuvar hazırlayan Sayın,dinleyicilerine unutulmaz bir konser daha yaşatacak..

Emel Sayın ve Anadolu Ateşi aynı sahnede Aralık’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde ”Aşkın Sihirli Şarkıları” isimli konserin de Emel Sayın’a şarkılarında,dansları ile Anadolu Ateşi eşlik edecek..Renkli görüntülere sahne olacak olan konser,uzun süre dillerden düşmeyecek..

Emel Sayın’a özel otomobil..

Konserin son hazırlıklarını tamamlamaya çalışan Sayın,sahnede giyineceği kostümlerinden,repertuvarına kadar büyük bir titizlikle çalışıyor..Emel Sayın, sevenlerinin karşısına,kendisi için özel olarak hazırlanan maket bir otomobil ile çıkacak..

Okunma Sayısı : 3720

Winamp

Media Player

HD

Real Player

Canlı İstek


sohbet