İstek Hattı >

Anasayfa»Haberler»Ersay Üner'den Beklenen Selam Geldi!
Ersay Üner'den Beklenen Selam Geldi!

Ersay Üner'den Beklenen Selam Geldi!

Türk popüler müziğine yön veren isimlerin başında gelen söz yazarı, besteci ve yorumcu Ersay Üner, "Nokta" albümünde bulunan üç şarkısını güçlü bir hikaye çerçevesinde yorumlayarak film tadında kliplendirdi.

Seri halinde yayınlanacak olan klip çalışmalarının başlangıç hikayesi "Selam" şarkısıyla izleyicilere aktarılıyor. Çekim tekniği ile izleyicilerin hayal gücünü zorlayan klibe ise akıllara kazınan ve merak uyandıran görüntüler eşlik ediyor.

Nokta albümünün prodüktörlüğünü Ersay Üner'le birlikte üstlenen Büşra Pekin, klibin tüm aşamalarını yakından takip etti. Selam klibi, ikilinin Tatlım Tatlım, İki Aşık ve Nokta çalışmalarından sonra Prodüktörlüğünü üstlendikleri 4. projeleri.

Klibin yönetmenliğini yapan Bedran Güzel, bu projeye özel olarak ürettiği fikirlerini Plan Sekans tekniği kullanarak klibe yansıttı. Çekime özel olarak dizayn ettirdiği araba ise görenleri şaşırttı.

Klipteki rolü ve başarılı oyunculuk performansı ile müzisyen kimliğinin dışında farklı bir yeteneğini izleyicilere gösteren Ersay Üner, klipte esprili ve karizmatik tavırları ile beğeni topladı.

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı, ilk defa bir klipte yer alarak yakın arkadaşı Ersay Üner'e eşlik etti.

Klipte ayrıca Tuğçe Karabayır, Velican Sagun, Emrah Kandemir ve Büşra Serin de oyunculuklarıyla rol aldı.

Görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu'nun üstlendiği ve Ataköy sokaklarında çekilen klibin çekim hazırlıkları 10 gün sürdü. Film tadında görüntüler ile şarkı için adeta özel bir film çekildi.

Okunma Sayısı : 5428

Winamp

Media Player

HD

Real Player

Canlı İstek


okey - sohbet - mobil chat - online sohbet